Розробка меню

Розробка меню - це важливий етап який варто враховувати ще в момент проектувння заклад що дасть 
можливість створити меню яке відповідатиме концепції, стилю закалду та потенційним відвідувачам.

Ще на етапі створення концепції ми працюємо з меню що дає нам можливість  розуміти нашого гостя, необхідні параметри кухні та обладання для кухні. Розробка меню це одна із переваг команди Restaurant Consulting.

 Підчас створення меню важливо виділити такі етапи:

  • Розробка страв
  • Подача страв
  • Калькуляційні картки
  • Технологічні картки
  • Навчання кухарів


Підчас етапу розробки блюд: ми створюємо наші блюда, дегустуємо їх обираємо принсипи подачі та інгрідієнти 
з яких ми будемо готувати. Також важливо враховувати техноголічні аспекти нашої кухні, потенційну загрузку та кількість персоналу на кухні.

Подача страв: на цьому етапі від нас вимагається найбільша креативність та творчіть і первагою нашої команди 
як раз і є підхід до кожної страви з особливим натхненням яке в майбутньому пердасться нашому гостю. Подача страви це чітке відображення лиця закладу та його шеф-кухаря і клієнти це дуже чітко зауважують, тому звертайте на цей етап достатньо вашої уваги в процесі відкриття вашого ресторану.

Результатом роботи шеф-кухаря та розробки меню також є зрозуміло та продумано складені калькуляційні, технологічні картки, таким чином ми вбиваємо одним пострілом багато зайців , а зокрема неважливо хто буде на кухні подача завжди буде одинакова а смак непервершений, також це нам дасть можливість чітко облікувати складські залишки та слідкувати за рентабельністю використання продуктів, своєчасною закупкою.

Ну і самий важливий етап це створення команди на кухні яка чітко розумітиме хто за який процес відповідає і яки результат очікує від нас гість, власник...

Тому незволікайте жодним цим кроком підчас відкриття ваого закладу а ми будемо раді завжди допомогти Restaurant Consulting.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про компанію

Компанія Restaurant Consulting  -  це допомога при відкритті закладу або його реконструкції. Наша компанія знає як відкрити "ресторан з нуля ", як налагодити роботу, вирішити проблеми що виникають в роботі. Наша ідея створеня ресторану  з максимально зручною та простою системою управління. Ми спеціалізуємося на наданні послуг для об'єктів харчування: підбір приміщення, розробка концепції, розробка проекту, дизайн-проекту, оснащення закладу, розробка меню, налагодження систем управління бізнесом, навчання персоналу.

 

Останні новини

©2020 Restaunt-Consulting

Search