Підбір обладнання

Наша компанії допомагає обрати оптимальні рішення для вашого закладу враховуючи усі деталі вашого бізнесу:

  • Обладання для кухні
  • Посуд
  • Обладання бару
  • Програмне забезпечення для управління закладу

 

Підбір заключається в тому щоб ви обрали виключно необхідні для вас рішення за оптимальні кошти та в оптимальний термін. Ми завжди рекомендуємо працювати з перевіриними продавцями оскіки у процесі експлуатації важливо отримувати своєчану пітримку, гарантію та консультацію.

Перед початком вибору обладання ми завжди повинні розуміти концепцію заклду та мати розроблене меню. Це перший крок з якого починає успішний ресторатор. Якщо Ви раніше не працювали на професійній кухні або це Ваш перший заклад — обов’язково зверніться до спеціалістів компанії Restaurant Consulting

Розкажіть в деталях своє бачення. Допоможіть нам зрозуміти завдання, будьте з нами на одній хвилі. Ми не вміємо читати думки, будьте відвертими.Перед вибором обладнання ми завжди аналізуємо приміщення та його технічні характеристики адже це дуже важливо на етапі підключення облднання.

Розпочинаємо планування. На цьому етапі потрібно залучити ще одного спеціаліста: архітектора. В розробці плану завжди бере участь шеф-повар. При плануванні кожен зі спеціалістів врахує аспекти своєї кваліфакації:

шеф-кухар — практичну,
архітектор — технічну.

План кухні в руках. Потрібне обладнання. Де і що купляти?
Розпочнемо з того, що купляти не варто. Забудьте і ніколи не думайте про домашню побутову техніку. При постійному навантаженні вона ламається за декілька тижнів. Техніка зламалась — заклад зупинив роботу. Часто це трапляється в незручну хвилину.
Надайте перевагу новому та перевіреному. Ціна — це важливо, але не на стільки, щоб Ви втрачали гроші.

 

Програмне забезпечення для управління закладом

Необхідність в управлінні закладом з'являється ще на стадії його створення. Ведеться облік вкладених коштів у ремонт, закупівлю обладнання, оснащення закладу. Потім настає етап вибору програмного забезпечення та обладнання для  управлінні закладом. З нашого досвіду, варто зазначити що вибір системи управління закладом надто складний процес під час якого потрібно врахувати багато вакторів:

  • розміщення та тереторію закладу
  • маркетингові стратегії
  • формат кухні та інших виробничих зон
  • форму власності
  • систему оподаткування......

На перший погляляд можна вибирати практично будь-яке програмне забезпечення. Але важливо розуміти куди ми будемо розвиватися і чи дасть дана система нам ці можливості, в іншому випадку ми марно витраимо час та гроші. 

 

 

Про компанію

Компанія Restaurant Consulting  -  це допомога при відкритті закладу або його реконструкції. Наша компанія знає як відкрити "ресторан з нуля ", як налагодити роботу, вирішити проблеми що виникають в роботі. Наша ідея створеня ресторану  з максимально зручною та простою системою управління. Ми спеціалізуємося на наданні послуг для об'єктів харчування: підбір приміщення, розробка концепції, розробка проекту, дизайн-проекту, оснащення закладу, розробка меню, налагодження систем управління бізнесом, навчання персоналу.

 

Останні новини

©2020 Restaunt-Consulting

Search