Новини

8 Правил оцінки ресторану гостем

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

 


На що варто звернути увагу, коли ви приходите в ресторан? Як швидко зрозуміти рівень відповідальності і чистоплотності? Що показує якість продукту? Невеликий списку підказок від Restaurant Consulting, яким можна сміливо користуватися.

 

1. Чистота в туалете і відсутність неприємних запахів

Як правило, в ресторані існує графік для клінінгу працівників. Де раз в якийсь час ставиться підпис, яка свідчить про те, що туалет був прибраний і приведений в акуратний вигляд. Але є і такі заклади, в яких ніхто не заходить до самого кінця зміни. При чому, це можна спостерігаєти незалежно від рівня ресторану. Іноді таке трапляється і в дорогих місцях, що безсумнівно псує враження. Середньостатистичний гість буде погано ставитися закладу, де ніби як і смачно, і красиво, але проблема з чистотою.

2. Пил (мох) в важкодоступних місцях

Бракує одного щоденного миття підлог і столів. Необхідно скласти графік прибирання важкодоступних місць (вентиляція, підвісні конструкції, колонки і т.п.). По-перше, це впливає на вміст пилу / бактерій в повітрі. По-друге, будь-який шматок волокна пилу може впасти на посуд, в їжу і просто на голову гостю і по-третє, це знову лице закладу і показник "трепетного" відношення. Чим більше в ресторані полиць, рослин, підвісних конструкцій - тим більше зона відповідальності

3. Волосся, шкіра, запах, нігті і форма офіціанта

Охайність співробітників говорить про те, наскільки ретельно менеджмент контролює зовнішній вигляд своєї команди. Яке буде ваше враження про ресторані, якщо від офіціанта пахне сигаретами? Якщо вам подають страву з брудом під нігтями? Якщо волосся на голові явно не першої свіжості?

 4. Відсутність битих тарілок і розводів на келихах

Команда ресторану зобов'язана проводити інвентаризацію і періодично списувати биту, не має товарного вигляду посуд, кухонне приладдя т.д. Як відомо, будь-які відколи, тріщини зберігають в собі бактерії. З келихами ж, питання естетики. Так, це дуже нудно і не так вже швидко полірувати скло. Але чи хочете ви зіпсувати вечір своїм гостям?

 

 5.Використання телефону на робочому місці Одна з найболючіших моїх тем.

Офіціантів і барменів частенько можна застати за баром в позі букви "Г". Ховаючи телефон за стійкою, здається, що їх ніхто не бачить. Але насправді не бачать нічого вони. Ні гостей, яким потрібно оновити келих, ні нових відвідувачів, яким потрібен стіл. Але найнеприємніше, коли в умовах відкритої кухні пиццайоло замішує тісто для піци і розмовляє по телефону. Періодично перекладаючи телефон з руки в руку.

6. Процедура дезінфекції столу

Тут все просто. Якщо на столах відсутні скатертини, то офіціантові необхідно протерти стіл. Але! Важливе "але". Протирати потрібно не просто мокрою ганчіркою, а використовувати дезінфікуючий засіб від жирних плям, липких слідів і бактерій. В іншому випадку ганчірка, змочена водою тільки струшує крихти.

 7.Стан меню і текстилю

Ресторанам варто змиритися з процесом амортизації. Все має властивість зношуватися, псуватися і втрачати презентабельний вигляд. Наприклад, меню і текстиль (скатертини, серветки, форма).

Кому буде приємно сидіти за столом з дірками або жирними плямами на скатертини? Тримати в руках потерте, м'яте меню? Здавалося б, такі елементарні речі! Але чому ж співробітники часто не приділяють належної уваги таким моментам?

  8. Скупчення співробітників біля стейшена

Одна з найпоширеніших помилок, яку допускають обидві сторони. Як менеджмент (який не намагається цю проблему вирішити), так і самих офіціантів / барменів.Часто можна спостерігати картину, де 5 офіціантів стоять спершись на станцію (як правило комод, на якому лежать підноси, меню, серветки і т.д.), схрестивши руки. Співробітники можуть бурхливо щось обговорювати, сміятися і не звертати уваги на гостей. Така поведінка просто недозволено. У відвідувачів створюється враження, що вони заважають активному спілкуванню працівників.

 

 

Резюмуючи, можна сміливо сказати, що глобальною проблемою є ставлення.

Ставлення до гостей, підлеглих, роботи / бізнесу. Варто запам'ятати, що будь-який нехтування свідчить про те, що ресторан не ставить в пріоритет лояльність своїх гостей.

Спробуйте і ви звернути увагу на ці пункти при наступному відвідуванні ресторану.

Про компанію

Компанія Restaurant Consulting  -  це допомога при відкритті закладу або його реконструкції. Наша компанія знає як відкрити "ресторан з нуля ", як налагодити роботу, вирішити проблеми що виникають в роботі. Наша ідея створеня ресторану  з максимально зручною та простою системою управління. Ми спеціалізуємося на наданні послуг для об'єктів харчування: підбір приміщення, розробка концепції, розробка проекту, дизайн-проекту, оснащення закладу, розробка меню, налагодження систем управління бізнесом, навчання персоналу.

 

Останні новини

©2020 Restaunt-Consulting

Search