Новини

Як створити затишний заклад.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

Як створити затишний ресторан та що заставляє гостей залишатися довго у закладі та приходити ще? У пошуках відповіді на це питання команда Restaurant Consulting & Rebranding Company багато спілкувалася з відомим рестораторами та експертами ринку. Якщо коротко підсумувати результати цих перговорів то ми отримаємо такі результати:

Що складає перше враження гостя про заклад?
Гарне місце розташування і планування. Потрібна певна атмосфера. Клієнт прийшов розслабитися, тому, ніщо не повинно його напружувати. Споживачі, які відвідують бари і ресторани, швидше за все, задовольняють більшою мірою свої соціальні, ніж психологічні потреби. Вони вибирають заклад, що відповідає їх настрою, планують зустрічі з іншими людьми або, принаймні, сподіваються на зустріч. Тобто, їм важливо навіть не стільки харчування, скільки приємне спілкування в невимушеній обстановці. Або інтимний вечеря з романтичним побаченням.

Які причини сприяють тому, що відвідувачі будуть залишатися в ресторані довше?
Прекрасна їжа яка створена задопомогою професійної команди Restaurant Сonsulting , комфорт і високий рівень сервісу! Почуття, що тебе чекали і ти - бажаний гість! І, природно, особлива атмосфера, в якій клієнт здатний розслабитися і повністю віддатися почуттю насолоди спілкуванням, їжею і напоями. Команда  Restaurant Сonsulting зажди зважає на прични які впливають на те щоб гост приходили повторно адже це є одним із результатів гарно виконаної рботи. 

Що важливе в атмосвері та якості обслговування гостей?
Планування кухні, нераціональні маршрути доставки їжі до столиків, та й, зрештою, самі столи для ресторана без оригінального дизайна не забезпечують ефективний процес обслуговування та затишної атмосфери для гостя. І ще, гарне планування - головна умова для формування затишної обстановки, не настирливо-кричущої, а теплої і затишної.

Якою мірою дизайн сприяє підвищенню ефективності бізнесу? 
Взаємне розташування всіх елементів структури ресторану вносить свій внесок в організацію ефективно функціонуючого простору. Що це за елементи? Бар, зона відпочинку, сцена, зал, тощо. Якщо в цих місцях буде душно або, навпаки, докучає протяг або холод в зимову пору, відвідуваність буде під загрозою. Так само, якщо не налагоджена і погано функціонує система замовлення і отримання напоїв та їжі.

Про компанію

Компанія Restaurant Consulting  -  це допомога при відкритті закладу або його реконструкції. Наша компанія знає як відкрити "ресторан з нуля ", як налагодити роботу, вирішити проблеми що виникають в роботі. Наша ідея створеня ресторану  з максимально зручною та простою системою управління. Ми спеціалізуємося на наданні послуг для об'єктів харчування: підбір приміщення, розробка концепції, розробка проекту, дизайн-проекту, оснащення закладу, розробка меню, налагодження систем управління бізнесом, навчання персоналу.

 

Останні новини

©2020 Restaunt-Consulting

Search